ANA SAYFA
KRAV MAGA - İZMİR - ALSANCAK/ SOKAK SAVUNMA ÖZEL DERSLERİ
S.D.S. kişisel savunma sistemi, bir çok farklı savaş sanatını içeren Krav Maga, Aikido ve Aikijutsu savunma sanatlarının birleştirilmesi ile ortaya çıkmış, günümüzde kullanımı en geçerli, etkili ve pratik kişisel savunma ve saldırı sistemidir. İzmir, Alsancak bölgesinde özel dersler ile krav-maga ağırlıklı olan self-defence eğitimi vermekteyiz. Öğrenci, alacağı S.D.S. krav maga özel dersleri ile, 4 ila 6 ay arasında, kendini savunabilecek konuma geleceketir. Öğrenim hızı S.D.S. 'in özel pratik alt yapısından dolayı en aza indirilmiştir.

Eğitim, tüm saldırı ve tehdit durumlarına karşı hazırlanmış geniş bir içereği sahiptir. Ayaktaki her türlü saldırıya karşı savunma ve saldırı, yer teknikleri, bıçak, sopa ve silah'a karşı savunma, tutma, boğma gibi yakın etkileşimli saldırılara karşı savunma, saldırganın enerjisini yönlendirme ve bunu kendi lehimize kullanabilme, vücuttaki sinir noktaklarını öğrenme ve onları kullabilme, kondisyon arttırma, minimum güç ile maksimum etkiyi elde edebilme.

İzmir Alsancak Krav Maga dersimiz her yaştan bay ve bayanlara verilmektedir. Amacımız en kısa zamanda, her türlü tehdit, saldırı ve tehlikeye karşı öğrencimizi hazırlamak.

İlk amacımız her zaman kavgayı başlamadan bitirmek ve gerekmedikçe hiç bir müdealede bulunmadan, kendi güvenliğimizden emin olarak, olay yerinden uzaklaşmak. Eğer ki, size karşı bir saldırı başladı yada başlayacağını anladınız taktirde, ilk müdealeyi yaparak, saldrıganı yada saldırganları 3 ila 10 saniye arasında etkisiz hale getirerek, yine güvenliğimizden emin olup olay yerinden hızlıca ayrılmak.

Krav Maga özel derslerimiz İzmir - Alsancak bölgesindeki doja, spor salonları ve öğrenci evinde, öğrencinin talebine göre haftanın 2 yada 3 günü, 1 ila 2 saat arası verilmektedir. Bazı antrenmanlar, salon dışında, açık alanlarda, park, sokak, cafe, otobüs, sahil gibi farklı yerlerde de yapılmaktadır.

İzmir Krav Maga derslerimiz, aikido ve aikijutsu teknikleri ile birleştirilerek S.D.S. özel eğitim sistemi olarak öğrencilerimize verilmektedir. S.D.S. İzmir Krav Maga kursumuz çok geniş bir içerik ve antrenman sistemine sahiptir. Yaz ayları Çeşme 'de krav maga eğitimini, Çeşmenin harika doğosıyla iç içe yapmaktayız. Çeşme krav maga derslerimiz, deniz kenarı, kumsal ve benzeri açık alanlarda yapılmaktadır.
EGITMEN - Akcay Karaazmak
1979 İzmir doğumlu, 12 senedir uzak doğu savaş sanatları üzerine çalışmakta olan, Krav Maga 5. level Instructor, AIKIJUTSU 4. dan, Akikdo 1.dan (Japonya), İzmir S.D.S. Krav Maga eğitmenimiz.
GRUP ve ÖZEL DERS DETAYLARI
  • Bay ve bayanlar için.
  • 15 yaş üzeri.
  • Haftanın 2 günü, İzmir - Alsancak / Sevgiyolu dojomuzda.
  • Ders saatleri, 1 saat veya üzeri, öğrencilerede bağlı olarak değişmektedir.
  • Öğrencilerin bir çift dövüş eldiveni almaları önerilir.
  • Giyisi olarak spor kıyafeti ve spor ayakkabısı.
  • Su ve havlu.